kartal escort

ORDU SOSYAL

Bambi Yatak’a Gold Award Ödülü

Pazarlama ve iletişim dünyasının liderlerinin ödüllendirildiği İstanbul Marketing Awards 2019’a Bambi Yatak damga vurdu. 1 milyon TL’lik Ar-Ge yatırım bütçesiyle hayat bulan MagnasandTherapy ile Bambi,“Ürün Geliştirme” kategorisinde Gold Awardödülüne değer bulundu.

Bambi Yatak’a Gold Award Ödülü
7 Okunma
23 Aralık 2019 - 10:42

Türkiye yatak pazarının önemli oyuncularından Bambi Yatak, vücuda yüklenen stresi düzenlemeye yardımcı olan MagnasandTherapy ile Türkiye pazarlama sektörünün önemli ödüllerinden biri olan İstanbul Marketing Awards’ın Ürün Geliştirme kategorisinde Gold Awardödülünün sahibi oldu.

Geçtiğimiz günlerde Zorlu PSM’de gerçekleşen veTürk iş dünyasındaki kurumların ve markaların, pazarlama süreçlerini dikkate alarak düzenlenen ödül töreninde Bambi Yatak, 1 milyon TL’lik Ar-Ge yatırımıyla ortaya çıkardığı MagnasandTherapy Yatak ile İstanbul Marketing Awards’ın 3 farklı kategorisinden biri olan“Ürün Geliştirme” kategorisinde ödüle değer bulundu. Ödül, Bambi Yönetim Kurulu Üyesi Emre Gökmen’e takdim edildi.

Huzurlu ve sağlıklı bir uyku için;

Magnasand Therapy Yatak, 100 denek üstünde 20 gün boyunca test edildi.İçerisinde bulundurduğu 20’ye yakın mineral ve bileşen ile stresi azaltan, ağır materyaller içermemesi sebebiyle de “dünyadaki en kaliteli çeşit” olarak nitelendirilen Ünye Manyetik Siyah Kum ile tasarlanan Magnasand Therapy, Bambi’nin inovasyona verdiği önemi kanıtlıyor. Bugüne kadar 30 bin adet Magnasand Therapy üreterek pazara süren Bambi, ayrıca 15 farklı ülkeye de ürünü ihraç ediyor.

En çok MagnasandTherapy Yatak satılıyor

520 kişilik çalışanıyla fabrikasında 35 saniyede 1 yatak üreten Bambi Yatak, gün sonunda toplam 800 yatak ve 600 baza ve başlık üretiyor. Tüm ürünleri arasında en yüksek satışı Magnasand Therapy Yatak’tan elde eden Bambi Yatak, 25 saniyede 1 yatak üretme hedefiyle çalışıyor. 2023 sonuna kadar yurt içi mağaza sayısını 600’e çıkarmayı hedefleyen Bambi, cirosunun yüzde 1’ini ihracattan elde ediyor. 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.