ORDU SOSYAL – Kentin Sosyal Sitesi

Yaz sıcaklarında serinleten eşsiz lezzet; LİMONATA

Yaz sıcaklarında serinleten eşsiz lezzet; LİMONATA
89 okunma
09 Eylül 2019 - 16:50

Sıcak ve bunaltıcı yaz günlerinde serinlemenin en lezzetli yollarından biri, buz gibi bir limonata içmek. İster bir dilim tatlı eşliğinde ister tek başına içilsin iyi yapılmış bir limonatanın tadına doyum olmaz.  Klasik tadıyla kültürümüzün vazgeçilmezi limonata, Avşar Maden Suyu güvencesiyle yazın bu sıcak günlerine serinlik katıyor.

Hiç kuşkusuz yazın en sevilen içeceği olan limonata, sıcak yaz günlerinde ferah tadıyla 7’den 70’e herkesi mest ediyor. Her yemeğin ve tatlının yanına çok yakışan limonata, Avşar Maden Suyu güvencesiyle yaz sıcaklarının kurtarıcısı oluyor.

İçimi kolay, lezzetiyle dillere destan Avşar Limonata, günün her saati rahatlıkla tüketilebiliyor. Yaz aylarında serinlemek ve ferahlamak için en iyi tatlardan olan limonata, AvşarMaden Suyu kalitesiyle raflardaki yerini alıyor.

Avşar Doğal Maden Suyu, serinlemek isteyenlerin tercihi limonatayı 6’lı ve 24’lü paketlerde satışa sunuyor.

Avşar Doğal Maden Suyu Hakkında:

Avşar Maden Suyu, ŞuaypDemirel tarafından 2015 yılında kuruldu. Bugün; Afyonkarahisar, İscehisar ilçesinde 2009 yılından itibaren yapılan AR-GE çalışmaları sonucu 2015 yılında devreye alınantoplam 330.000 m² alan üzerine 10.000 m² kapalı alanda hizmet veriyor. AVŞAR Markası, ismini AVŞAR Bölgesi ve AVŞAR Deresi’nden alıyor. Saatte 50.000 şişe dolum yapabilen son teknolojik üretim parkuruyla Avşar;ürünlerini 6’lı ve 24’lü ambalajlarda Türkiye’nin her yerine servis ediyor. Avşar Maden Suyu aynı zamanda ürünlerini Kosova, Makedonya, Hollanda, Yunanistan, Irak, Suriye, Libya, Lübnan ve Filistin olmak üzeretoplam 25 ülkeye ihraç ediyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.