ORDU SOSYAL – Kentin Sosyal Sitesi

TV52 NE ZAMAN AÇILACAK?FREKANS DEĞİŞTİ Mİ?

Ordu’nun uydudan yayın yapan tv kanalı Tv52 şu günlerde izleyici karşısına çıkmıyor. Kanalı izlemek isteyenler uydu yayınlarına tv üzerinden erişim sağlayamıyor. Tv kanalı Temmuz 2019’dan bu yana sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı yayınlar ile izleyici ile buluşuyor. Peki kanalı evinden izlemek isteyenler ne yapacak? Tv52 uydu yyayınlarına devam edecek mi?

TV52 NE ZAMAN AÇILACAK?FREKANS DEĞİŞTİ Mİ?
245 okunma
09 Eylül 2019 - 18:26

“Ordu’nun Dünyaya Açılan Penceresi” sloganıyla 26 yıldır yayın hayatına devam eden Tv52 Televizyonu 1 Temmuz 2019 tarihinden bu yanan uydu yayınlarına ara verdi.
Tv yönetimi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ara verilen yayınların 16 Eylül 2019 tarihi itibariyle devam edeceğini ve aranın 2 aylık bir süreci kapsayacağını belirtmişti.

Eylül ayı geldi! İzleyiciler önümüzdeki günlerde uydu yayınlarına tekrardan başlayacak olan Tv52’de neler olacağını şimdiden merak etmeye başladı. 2 aylık ara veren yayın kuruluşunun bu süreçte yeni bir yapılanma ve iyileştirmeye gittiği biliniyor.

Son bilgilere göre Tv52 kanalı 16 Eylül 2019 tarihinde mevcut frekanslarıyla (cihazınızın ayarlarıyla oynamayın!) yayınlarına devam edecek.

Tv52 Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay, Youtube kanalından yaptığı açıklama ile yayınlara ilişkin detayları paylaştı:

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.